درباره آیلا

پنجره ای مطمئن رو به رویاهای شما

با پروژه های بی شمار در ازمیر، کوش آداسی و استانبول

گروه آیلا در سال ۲۰۱۷ در شهر زیبای ازمیر باشمار ثبت ۱۹۲۴۳۲۱ تاسیس گردید و همزمان فعالیت خود را درشهر توریستی و زیبای کوش آداسی آغاز نمود.
این شرکت جهت سهولت ارتباط با مشتریان خود علاوه بر دفتر مرکزی واقع در میدان جمهوریت ازمیر، شعبه تهران واقع درخیابان پاسداران را نیز دایر نموده است
گروه آیلا افتخار دارند با سرلوحه قراردادن دو عامل صداقت و رضایتمندی مشتری و با یاری وکلا حقوقی بنام ترکیه و ایران و کارشناسانی مجرب و متخصص، به ارائه خدمات اخذ شهروندی، ثبت شرکت و مشاوره سرمایه گذاری پرداخته است.
گروه آیلا با اخذ نمایندگی فروش از شرکت های معتبر و به نام ساختمانی ترک، گزینه های منحصر به فرد جهت سرمایه گذاری در املاک و پروژه های ساختمانی در ترکیه را برای ایرانیان عزیز فراهم نموده است.
گروه آیلا به عنوان مشاور و همراه شما در کشور ترکیه، با فراهم نمودن بستری مطمئن جهت سرمایه گذاری و خرید ملک، از پله های نخست تا اخذ سند و دریافت اقامت و پاسپورت ترکیه در کنار شما سروران ارجمند خواهند بود.
با تکیه بر تجربه ۲۰ ساله ی موسسان آیلا در زمینه پروژه های ساختمانی و انبوه سازی در داخل ایران این امکان فراهم گردیده است تا در امر سرمایه گذاری و اجرای پروژه های ساختمانی در دو شهر ازمیر و کوش آداسی مستقیما مشارکت داشته و در جهت ارائه ی هرچه بهتر کیفی و کمی پروژه ها، متناسب با سلیقه و حساسیت ایرانی تلاش نموده که این امر با استقبال خوب هموطنان عزیز روبرو گردیده است.

خدمات :

اخذ تضمینی شهروندی ترکیه

مشاور سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مشاور و سرمایه گذار در پروژه های مسکونی و تجاری ازمیر

سایر خدمات :

خدمات ارزی

رجیستری موبایل

مشاوره حقوقی

اجاره ماشین

اخذ بیمه سلامت

حسابداری رسمی

افتتاح حساب

ترجه رسمی